ANT6230LL01R1575A
DigiKeyn tuotenumero
311-1548-2-ND - Rullattu teippi (TR)
311-1548-1-ND - Cut Tape (CT)
311-1548-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ANT6230LL01R1575A
Kuvaus
RF ANT 1.575GHZ CHIP SOLDER SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1,575GHz GPS Siru RF-antennit 1,548GHz – 1,602GHz 2,52dBi Juotostina Kiinnitys pintaan
Valmistaja
Pulse Electronics
Paluuhäviö
-10dB
Sarja
Vahvistus
2,52dBi
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Teho - maksimi
1 W
Osan tila
Aktiivinen
Terminointi
Juotostina
RF-perhe/standardi
Navigointi
Taajuusryhmä
UHF (1GHz – 2GHz)
Korkeus (maks.)
0,049" (1,25mm)
Taajuus (keskikohta/kaista)
1,575GHz
Sovellukset
GPS
Taajuusalue
1,548GHz – 1,602GHz