ANT6230LL01R1575A | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | ANT6230LL01R1575A |
Kuvaus | RF ANT 1.575GHZ CHIP SOLDER SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 13 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 1,575GHz GPS Siru RF-antennit 1,548GHz – 1,602GHz 2,52dBi Juotostina Kiinnitys pintaan |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Raitojen lukumäärä 1 |
Valmistaja Pulse Electronics | Paluuhäviö -10dB |
Sarja | Vahvistus 2,52dBi |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Teho - maksimi 1 W |
Osan tila Aktiivinen | Terminointi Juotostina |
RF-perhe/standardi Navigointi | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Taajuusryhmä UHF (1GHz – 2GHz) | Korkeus (maks.) 0,049" (1,25mm) |
Taajuus (keskikohta/kaista) 1,575GHz | Sovellukset GPS |
Taajuusalue 1,548GHz – 1,602GHz | Päätuotenumero |