ANT5320LL24R2455A
DigiKeyn tuotenumero
311-1547-2-ND - Rullattu teippi (TR)
311-1547-1-ND - Cut Tape (CT)
311-1547-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ANT5320LL24R2455A
Kuvaus
RF ANT 2.4GHZ/5GHZ CHIP SLDR SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2,4GHz, 5GHz WLAN Siru RF-antennit 2,39GHz – 2,51GHz, 4,55GHz – 5,45GHz 2,17dBi, 3,51dBi Juotostina Kiinnitys pintaan
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ANT5320LL24R2455A -mallit
Kategoria
Raitojen lukumäärä
2
Valmistaja
Pulse Electronics
Paluuhäviö
-10dB
Sarja
Vahvistus
2,17dBi, 3,51dBi
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Teho - maksimi
1 W
Osan tila
Aktiivinen
Terminointi
Juotostina
RF-perhe/standardi
WiFi
Taajuusryhmä
UHF (2GHz – 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Korkeus (maks.)
0,045" (1,15mm)
Taajuus (keskikohta/kaista)
2,4GHz, 5GHz
Sovellukset
WLAN
Taajuusalue
2,39GHz – 2,51GHz, 4,55GHz – 5,45GHz