ANT2525B00BT1575S
DigiKeyn tuotenumero
311-1538-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ANT2525B00BT1575S
Kuvaus
RF ANT 1.575GHZ CER PATCH SLD
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1,575GHz GPS Keraaminen paikka RF-antennit 1,57GHz – 1,59GHz 5,5dBic Juotostina Kiinnitys pintaan
Valmistaja
Pulse Electronics
VSWR
1,5
Sarja
Paluuhäviö
-34,626dB
Pakkaustapa
Kaukalo
Vahvistus
5,5dBic
Osan tila
Aktiivinen
Terminointi
Juotostina
RF-perhe/standardi
Navigointi
Taajuusryhmä
UHF (1GHz – 2GHz)
Korkeus (maks.)
0,157" (4,00mm)
Taajuus (keskikohta/kaista)
1,575GHz
Sovellukset
GPS
Taajuusalue
1,57GHz – 1,59GHz