ANT1818JB30B1575A
DigiKeyn tuotenumero
311-1533-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ANT1818JB30B1575A
Kuvaus
RF ANT 1.575GHZ CER PATCH CAB
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1,575GHz GPS Keraaminen paikka RF-antennit 1,561GHz – 1,589GHz -2,67dBic U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Kiinnitys pintaan
Valmistaja
Pulse Electronics
VSWR
2
Sarja
Vahvistus
-2,67dBic
Pakkaustapa
Irtotavara
Ominaisuudet
Kaapeli - 100mm, LNA, Suodatin
Osan tila
Aktiivinen
Terminointi
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
RF-perhe/standardi
Navigointi
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Taajuusryhmä
UHF (1GHz – 2GHz)
Korkeus (maks.)
0,276" (7,00mm)
Taajuus (keskikohta/kaista)
1,575GHz
Sovellukset
GPS
Taajuusalue
1,561GHz – 1,589GHz