ANT1606JB12B1575A
DigiKeyn tuotenumero
311-1529-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ANT1606JB12B1575A
Kuvaus
RF ANT 1.575GHZ CER PATCH IPEX
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1,575GHz GPS Keraaminen paikka RF-antennit 1,566GHz – 1,584GHz -2,52dBic U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Liima
Kategoria
Raitojen lukumäärä
1
Valmistaja
Pulse Electronics
VSWR
2
Sarja
Vahvistus
-2,52dBic
Pakkaustapa
Irtotavara
Ominaisuudet
LNA, Suodatin
Osan tila
Aktiivinen
Terminointi
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
RF-perhe/standardi
Navigointi
Asennustyyppi
Liima
Taajuusryhmä
UHF (1GHz – 2GHz)
Korkeus (maks.)
0,205" (5,20mm)
Taajuus (keskikohta/kaista)
1,575GHz
Sovellukset
GPS
Taajuusalue
1,566GHz – 1,584GHz