ANT1212JB27B1575A
ANT1212JB27B1575A
DigiKeyn tuotenumero
311-1527-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ANT1212JB27B1575A
Kuvaus
RF ANT 1.575GHZ CER PATCH IPEX
Tarkka kuvaus
1,575GHz GPS Keraaminen paikka RF-antennit 1,569GHz – 1,581GHz -4,56dBic U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Kiinnitys pintaan
Pulse Electronics
VSWR
1,5
Sarja
Vahvistus
-4,56dBic
Pakkaustapa
Irtotavara
Ominaisuudet
LNA, Suodatin
Terminointi
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
RF-perhe/standardi
Navigointi
Taajuusryhmä
UHF (1GHz – 2GHz)
Korkeus (maks.)
0,157" (4,00mm)
Taajuus (keskikohta/kaista)
1,575GHz
Sovellukset
GPS
Taajuusalue
1,569GHz – 1,581GHz