UBC10.241-N1
DigiKeyn tuotenumero
UBC10.241-N1-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
UBC10.241-N1
Kuvaus
DIN RAIL UPS 24V 10A W/O BATTERY
Valmistajan vakio toimitusaika
2 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
UPS-virtalähde Valmiustila (ei jännitteensäätöä) Yleiskäyttöön, Teollisuuden ohjaus 360W 24V
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
UBC10.241-N1 -mallit
Kategoria
Malli
Din Rail
Valmistaja
PULS, LP
Teho - nimellinen
360W
Sarja
Lähtöjännite
24V
Pakkaustapa
Kotelo
Koko/mitat
4,685" pit. x 4,843" lev. (119,00mm x 123,00mm)
Osan tila
Aktiivinen
Korkeus
4,882" (124,00mm)