PIC240.241D
DigiKeyn tuotenumero
1736-1050-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC240.241D
Kuvaus
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 240W
Valmistajan vakio toimitusaika
2 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
AC Virtalähde DIN-kiskolla 1 Lähtö 24V 10A
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PIC240.241D -mallit
Kategoria
Teho (wattia)
240W
Valmistaja
PULS, LP
Jännite - erotus
500 V
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Pakkaustapa
Kotelo
Tehokkuus
95,2%
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
0°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tulon tyyppi
AC
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, Kuorman jako, PFC, Yleistulo
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
4,88" pit. x 1,93" lev. x 4,88" kork. (124,0mm x 49,0mm x 124,0mm)
AC-jännite - tulo
90 – 264VAC
Hyväksyjä
EAC, IEC, UL
Jännite - lähtö 1
24V
Vakionumero
61010-2-201; 62368-1
Virta - lähtö (maks.)
10A