ML100.100
DigiKeyn tuotenumero
1736-1012-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ML100.100
Kuvaus
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 100W
Valmistajan vakio toimitusaika
2 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
AC Virtalähde DIN-kiskolla 1 Lähtö 24V 4,2A
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ML100.100 -mallit
Kategoria
Teho (wattia)
100W
Valmistaja
PULS, LP
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Sarja
Tehokkuus
90%
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
0°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, Kuorman jako
Tulon tyyppi
AC
Koko/mitat
4,06" pit. x 2,87" lev. x 2,95" kork. (103,0mm x 73,0mm x 75,0mm)
Lähtöjen lukumäärä
1
Hyväksyjä
ABS, CSA, DNV GL, EAC, IEC, UL
AC-jännite - tulo
85 – 132VAC, 184 – 264VAC
Vakionumero
Luokka I div. 2; 508; 60950-1; 61010-2-201
Jännite - lähtö 1
24V
Päätuotenumero
Virta - lähtö (maks.)
4,2A