FPT500.245-034-105
DigiKeyn tuotenumero
1736-FPT500.245-034-105-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FPT500.245-034-105
Kuvaus
AC DIN RAIL SUPPLY 24V 500W
Tarkka kuvaus
AC Virtalähde DIN-kiskolla 1 Lähtö 24V 20,8A
Kategoria
Teho (wattia)
500W
Jännite - erotus
500 V
Tehokkuus
95,8%
Toimintalämpötila
-25°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, IP65, IP67, etäkäynnistys ja -sammutus, yleistulo
Koko/mitat
2,32" pit. x 7,13" lev. x 7,20" kork. (59,0mm x 181,0mm x 183,0mm)
AC-jännite - tulo
323 – 552 VAC (3-vaihe)
Jännite - lähtö 1
24V
Virta - lähtö (maks.)
20,8A