FPT500.241-010-108
DigiKeyn tuotenumero
1736-FPT500.241-010-108-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FPT500.241-010-108
Kuvaus
AC DIN RAIL SUPPLY 24V 500W
Valmistajan vakio toimitusaika
2 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
AC Virtalähde DIN-kiskolla 1 Lähtö 24V 20,8A
Kategoria
Teho (wattia)
500W
Valmistaja
PULS, LP
Jännite - erotus
500 V
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen), Laboratorio
Pakkaustapa
Irtotavara
Tehokkuus
95,8%
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-25°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tulon tyyppi
AC
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, IP65, IP67, yleistulo
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
2,32" pit. x 7,13" lev. x 7,20" kork. (59,0mm x 181,0mm x 183,0mm)
AC-jännite - tulo
323 – 552 VAC (3-vaihe)
Hyväksyjä
CB, CE, cULus
Jännite - lähtö 1
24V
Vakionumero
60950-1; 61010-1; 62368-1
Virta - lähtö (maks.)
20,8A