FPS300.246-073-156
DigiKeyn tuotenumero
1736-FPS300.246-073-156-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FPS300.246-073-156
Kuvaus
FIELD PS, 360W, 100-240VAC, 1PH,
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
AC Virtalähde DIN-kiskolla 1 Lähtö 24V 12,5A
Kategoria
Virta - lähtö (maks.)
12,5A
Teho (wattia)
300W
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Tehokkuus
95%
Toimintalämpötila
-25°C – 70°C
Tulon tyyppi
AC
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, IP65, IP67, yleistulo
Koko/mitat
2,24" pit. x 7,17" lev. x 7,20" kork. (57,0mm x 182,0mm x 183,0mm)
AC-jännite - tulo
100 – 240VAC
Hyväksyjä
CE
Jännite - lähtö 1
24V