FPH500.245-024-103
DigiKeyn tuotenumero
1736-FPH500.245-024-103-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FPH500.245-024-103
Kuvaus
FIELD PS, 600W, 200-240VAC, 1PH,
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
AC tai DC Virtalähde DIN-kiskolla 1 Lähtö 24V 25A
Kategoria
Virta - lähtö (maks.)
25A
Valmistaja
PULS, LP
Teho (wattia)
600W
Sarja
Jännite - erotus
2.5 kV
Pakkaustapa
Irtotavara
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Osan tila
Aktiivinen
Tehokkuus
94,8%
Tulon tyyppi
AC tai DC
Toimintalämpötila
-25°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Lähtöjen lukumäärä
1
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, IP65, IP67, etäkäynnistys ja -sammutus, yleistulo
AC-jännite - tulo
200 – 240VAC
Koko/mitat
2,31" pit. x 7,13" lev. x 7,20" kork. (58,7mm x 181,0mm x 183,0mm)
DC-jännite - tulo (min.)
200V
Hyväksyjä
CB, CE, cULus
DC-jännite - tulo (maks.)
300V
Vakionumero
Jännite - lähtö 1
24V