CS10.241-S1
DigiKeyn tuotenumero
1736-1103-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CS10.241-S1
Kuvaus
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 240W
Valmistajan vakio toimitusaika
2 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
AC Virtalähde DIN-kiskolla 1 Lähtö 24V 10A
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CS10.241-S1 -mallit
Kategoria
Teho (wattia)
240W
Valmistaja
PULS, LP
Jännite - erotus
3 kV
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Pakkaustapa
Kotelo
Tehokkuus
91,6%
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-25°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tulon tyyppi
AC
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, Kuorman jako
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
4,61" pit. x 2,36" lev. x 4,88" kork. (117,0mm x 60,0mm x 124,0mm)
AC-jännite - tulo
100 – 120VAC, 200 – 240VAC
Hyväksyjä
ABS, CSA, DNV GL, EAC, IEC, UL
Jännite - lähtö 1
24V
Vakionumero
Luokka I div. 2; 508; 60950-1; 61010-2-201
Virta - lähtö (maks.)
10A