POW-1644L-B-LW100-R
DigiKeyn tuotenumero
668-1497-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
POW-1644L-B-LW100-R
Kuvaus
MIC COND ANLG OMNI -44DB 0.236"D
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
50 Hz ~ 16 kHz Analoginen Mikrofonit Elektreettikondensaattori 2 V ~ 10 V Suuntaukseton (-44dB ±3dB) Johdot
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
POW-1644L-B-LW100-R -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Impedanssi
2.2 kOhms
Valmistaja
PUI Audio, Inc.
Jännite – nimellinen
2 V
Sarja
Jännitealue
2 V ~ 10 V
Pakkaustapa
Irtotavara
Virta - syöttö
500 µA
Osan tila
Aktiivinen
Portin sijainti
Yläosa
Tyyppi
Elektreettikondensaattori
Luokitukset
IP57 - pölyltä suojattu, vedenpitävä
Lähdön tyyppi
Analoginen
Terminointi
Johdot
Suunta
Suuntaukseton
Koko/mitat
0,236" halk. (6,00mm)
Taajuusalue
50 Hz ~ 16 kHz
Korkeus (maks.)
0,106" (2,70mm)