POM-2738L-LW100-R
DigiKeyn tuotenumero
668-1495-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
POM-2738L-LW100-R
Kuvaus
MIC COND ANLG OMNI -38DB 0.236"D
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
15 Hz ~ 16 kHz Analoginen Mikrofonit Elektreettikondensaattori 2 V ~ 10 V Suuntaukseton (-38dB ±3dB) Johdot
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
POM-2738L-LW100-R -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Signaali-kohinasuhde
60dB
Valmistaja
PUI Audio, Inc.
Impedanssi
2.2 kOhms
Sarja
Jännite – nimellinen
2 V
Pakkaustapa
Irtotavara
Jännitealue
2 V ~ 10 V
Osan tila
Aktiivinen
Virta - syöttö
500 µA
Tyyppi
Elektreettikondensaattori
Portin sijainti
Yläosa
Lähdön tyyppi
Analoginen
Terminointi
Johdot
Suunta
Suuntaukseton
Koko/mitat
0,236" halk. (6,00mm)
Taajuusalue
15 Hz ~ 16 kHz
Korkeus (maks.)
0,126" (3,20mm)