AT-1224-TWT-12V-R
AT-1224-TWT-12V-R
AT-1224-TWT-12V-R
DigiKeyn tuotenumero
668-1485-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AT-1224-TWT-12V-R
Kuvaus
BUZZER MAGNETIC 12V 12MM TH
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Summerit Muutin, Ulkoisesti ohjattu Sähkömekaaninen/magneettinen 12 V 40mA 2,4kHz 85dB @ 12V, 10cm Läpivientiaukko PC-nastat
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
AT-1224-TWT-12V-R -mallit
Kategoria
Käyttötila
Yksi ääni
Valmistaja
PUI Audio, Inc.
Äänenpainetaso (SPL)
85dB @ 12V, 10cm
Sarja
Virta - syöttö
40mA
Pakkaustapa
Kaukalo
Portin sijainti
Yläosa
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Ohjauspiiristö
Muutin, Ulkoisesti ohjattu
Luokitukset
Pestävä
Tulon tyyppi
Huippu-huippu-signaali
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Jännite – nimellinen
12 V
Terminointi
PC-nastat
Jännitealue
6 – 15V
Koko/mitat
0,472" halk. (12,00mm)
Taajuus
2,4kHz
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,362" (9,20mm)