AS04008CO-WR-R
DigiKeyn tuotenumero
668-1362-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AS04008CO-WR-R
Kuvaus
SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 83DB
Valmistajan vakio toimitusaika
28 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
8 Ohms Yleiskäyttöön Kaiuttimet 2 W 200 Hz ~ 20 kHz Yläosa Ovaali, suorakulmainen kehys
EDA/CAD-mallit
AS04008CO-WR-R -mallit
Kategoria
Tehokkuus - tyyppi
Äänenpainetaso (SPL)
Teho - nimellinen
2 W
Sarja
Teho - maksimi
3 W
Muoto
Ovaali, suorakulmainen kehys
Materiaali - kartio
Kangas
Tyyppi
Yleiskäyttöön
Taajuusalue
200 Hz ~ 20 kHz
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
Vedenkestävä
Taajuus - itseresonoiva
400Hz
Terminointi
Juotosanturat
Impedanssi
8 Ohms
Koko/mitat
1,575" pit. x 0,787" lev. (40,00mm x 20,00mm)
Tehokkuus - dBA
83
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,240" (6,10mm)
Tehokkuus - testaus
1W/500mm