AS03608MR-LW100-R
DigiKeyn tuotenumero
668-AS03608MR-LW100-R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AS03608MR-LW100-R
Kuvaus
SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 91DB
Tarkka kuvaus
8 Ohms Yleiskäyttöön Kaiuttimet 1 W 500 Hz ~ 4.5 kHz Yläosa Pyöreä
EDA/CAD-mallit
AS03608MR-LW100-R -mallit
Kategoria
Teho - nimellinen
1 W
Teho - maksimi
1.5 W
Muoto
Pyöreä
Materiaali - kartio
Polyesteri, Polyeteenitereftalaatti (PET)
Tyyppi
Yleiskäyttöön
Luokitukset
IEC 60601-1-8
Taajuusalue
500 Hz ~ 4.5 kHz
Terminointi
Johdot
Taajuus - itseresonoiva
500Hz
Koko/mitat
1,417" halk. (36,00mm)
Impedanssi
8 Ohms
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,181" (4,60mm)
Tehokkuus - dBA
91
Toimintalämpötila
-30°C – 60°C
Tehokkuus - testaus
100mW/100mm
Vääristymäluokitus
5% maks.