AS01808MS-SC18-WP-R
DigiKeyn tuotenumero
668-1618-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AS01808MS-SC18-WP-R
Kuvaus
SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 88DB
Tarkka kuvaus
8 Ohms Vastaanotin Kaiuttimet 500 mW 500 Hz ~ 20 kHz Yläosa Suorakulmainen
EDA/CAD-mallit
AS01808MS-SC18-WP-R -mallit
Kategoria
Tehokkuus - tyyppi
Herkkyys
Teho - nimellinen
500 mW
Sarja
Teho - maksimi
1 W
Muoto
Suorakulmainen
Materiaali - kartio
Polyimidi (PI)
Tyyppi
Vastaanotin
Taajuusalue
500 Hz ~ 20 kHz
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP67 - pölytiivis, vedenpitävä
Taajuus - itseresonoiva
850Hz
Terminointi
Jousityyppi
Impedanssi
8 Ohms
Koko/mitat
0,709" pit. x 0,512" lev. (18,00mm x 13,00mm)
Tehokkuus - dBA
88
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,098" (2,50mm)