AS01608MS-SC16-WP-R Back
PUI Audio Mobile Series Speakers and Receivers | Digi-Key Daily
AS01608MS-SC16-WP-R
DigiKeyn tuotenumero
668-1608-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AS01608MS-SC16-WP-R
Kuvaus
SPEAKER 8OHM 700MW TOP PORT 90DB
Tarkka kuvaus
8 Ohms Vastaanotin Kaiuttimet 700 mW 500 Hz ~ 20 kHz Yläosa Suorakulmainen
EDA/CAD-mallit
AS01608MS-SC16-WP-R -mallit
Teho - nimellinen
700 mW
Sarja
Teho - maksimi
1 W
Taajuusalue
500 Hz ~ 20 kHz
Taajuus - itseresonoiva
950Hz
Terminointi
Jousityyppi
Impedanssi
8 Ohms
Koko/mitat
0,630" pit. x 0,354" lev. (16,00mm x 9,00mm)
Tehokkuus - dBA
90
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,118" (3,00mm)