AS01606MS-SP16-WP-R
DigiKeyn tuotenumero
668-1603-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AS01606MS-SP16-WP-R
Kuvaus
SPEAKER 6OHM 940MW TOP PORT 91DB
Tarkka kuvaus
6 Ohms Vastaanotin Kaiuttimet 940 mW 500 Hz ~ 20 kHz Yläosa Suorakulmainen
EDA/CAD-mallit
AS01606MS-SP16-WP-R -mallit
Teho - nimellinen
940 mW
Sarja
Teho - maksimi
1.2 W
Taajuusalue
500 Hz ~ 20 kHz
Taajuus - itseresonoiva
850Hz
Terminointi
Juotosanturat
Impedanssi
6 Ohms
Koko/mitat
0,630" pit. x 0,354" lev. (16,00mm x 9,00mm)
Tehokkuus - dBA
91
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,118" (3,00mm)