AS01606MS-SC16-WP-R
DigiKeyn tuotenumero
668-1604-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AS01606MS-SC16-WP-R
Kuvaus
SPEAKER 6OHM 940MW TOP PORT 91DB
Valmistajan vakio toimitusaika
27 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
6 Ohms Vastaanotin Kaiuttimet 940 mW 500 Hz ~ 20 kHz Yläosa Suorakulmainen
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
AS01606MS-SC16-WP-R -mallit
Kategoria
Tehokkuus - tyyppi
Herkkyys
Valmistaja
PUI Audio, Inc.
Teho - nimellinen
940 mW
Sarja
Teho - maksimi
1.2 W
Pakkaustapa
Kaukalo
Portin sijainti
Yläosa
Osan tila
Aktiivinen
Muoto
Suorakulmainen
Teknologia
Magneettinen
Materiaali - kartio
Polyimidi (PI)
Tyyppi
Vastaanotin
Materiaali - magneetti
Nd-Fe-B
Taajuusalue
500 Hz ~ 20 kHz
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP67 - pölytiivis, vedenpitävä
Taajuus - itseresonoiva
850Hz
Terminointi
Jousityyppi
Impedanssi
6 Ohms
Koko/mitat
0,630" pit. x 0,354" lev. (16,00mm x 9,00mm)
Tehokkuus - dBA
91
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,118" (3,00mm)