AS01508MS-SC11-WP-2-R
DigiKeyn tuotenumero
668-AS01508MS-SC11-WP-2-R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AS01508MS-SC11-WP-2-R
Kuvaus
15X11MM SPEAKER IP67 0.7W 8OHM
Tarkka kuvaus
8 Ohms Yleiskäyttöön Kaiuttimet 700 mW 600 Hz ~ 20 kHz Yläosa Suorakulmainen
EDA/CAD-mallit
AS01508MS-SC11-WP-2-R -mallit
Kategoria
Tehokkuus - tyyppi
Äänenpainetaso (SPL)
Teho - nimellinen
700 mW
Sarja
Teho - maksimi
1 W
Magneettinen
Materiaali - kartio
Polyeetterieetteriketoni (PEEK)
Tyyppi
Yleiskäyttöön
Taajuusalue
600 Hz ~ 20 kHz
Taajuus - itseresonoiva
600Hz
Koko/mitat
0,591" pit. x 0,433" lev. (15,00mm x 11,00mm)
Impedanssi
8 Ohms
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,224" (5,70mm)
Tehokkuus - dBA
89
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C
Tehokkuus - testaus
100mm