AS01506MS-SP15-WP-R Back
PUI Audio Mobile Series Speakers and Receivers | Digi-Key Daily
AS01506MS-SP15-WP-R
DigiKeyn tuotenumero
668-1611-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AS01506MS-SP15-WP-R
Kuvaus
SPEAKER 6OHM 1W TOP PORT 93DB
Tarkka kuvaus
6 Ohms Vastaanotin Kaiuttimet 1 W 650 Hz ~ 20 kHz Yläosa Suorakulmainen
EDA/CAD-mallit
AS01506MS-SP15-WP-R -mallit
Teho - nimellinen
1 W
Sarja
Teho - maksimi
1.2 W
Taajuusalue
650 Hz ~ 20 kHz
Terminointi
Juotosanturat
Taajuus - itseresonoiva
650Hz
Koko/mitat
0,591" pit. x 0,433" lev. (15,00mm x 11,00mm)
Impedanssi
6 Ohms
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,098" (2,50mm)