AS01506MS-SP11-WP-R
PUI Audio Mobile Series Speakers and Receivers | Digi-Key Daily
AS01506MS-SP11-WP-R
DigiKeyn tuotenumero
668-1609-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AS01506MS-SP11-WP-R
Kuvaus
SPEAKER 6OHM 700MW TOP PORT 92DB
Tarkka kuvaus
6 Ohms Vastaanotin Kaiuttimet 700 mW 600 Hz ~ 20 kHz Yläosa Suorakulmainen
EDA/CAD-mallit
AS01506MS-SP11-WP-R -mallit
Teho - nimellinen
700 mW
Sarja
Teho - maksimi
1 W
Magneettinen
Materiaali - kartio
Polyimidi (PI)
Taajuusalue
600 Hz ~ 20 kHz
Taajuus - itseresonoiva
600Hz
Terminointi
Juotosanturat
Impedanssi
6 Ohms
Koko/mitat
0,591" pit. x 0,433" lev. (15,00mm x 11,00mm)
Tehokkuus - dBA
92
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,122" (3,10mm)