AS01506MS-SC11-WP-R
DigiKeyn tuotenumero
668-1610-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AS01506MS-SC11-WP-R
Kuvaus
SPEAKER 6OHM 700MW TOP PORT 92DB
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
6 Ohms Vastaanotin Kaiuttimet 700 mW 600 Hz ~ 20 kHz Yläosa Suorakulmainen
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
AS01506MS-SC11-WP-R -mallit
Kategoria
Tehokkuus - tyyppi
Herkkyys
Valmistaja
PUI Audio, Inc.
Teho - nimellinen
700 mW
Sarja
Teho - maksimi
1 W
Pakkaustapa
Kaukalo
Portin sijainti
Yläosa
Osan tila
Aktiivinen
Muoto
Suorakulmainen
Teknologia
Magneettinen
Materiaali - kartio
Polyimidi (PI)
Tyyppi
Vastaanotin
Materiaali - magneetti
Nd-Fe-B
Taajuusalue
600 Hz ~ 20 kHz
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP67 - pölytiivis, vedenpitävä
Taajuus - itseresonoiva
600Hz
Terminointi
Jousityyppi
Impedanssi
6 Ohms
Koko/mitat
0,591" pit. x 0,433" lev. (15,00mm x 11,00mm)
Tehokkuus - dBA
92
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,118" (3,00mm)