AR01532MS-SC15-WP-R Back
PUI Audio Mobile Series Speakers and Receivers | Digi-Key Daily
AR01532MS-SC15-WP-R
DigiKeyn tuotenumero
668-1620-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AR01532MS-SC15-WP-R
Kuvaus
SPEAKR 32OHM 20MW TOP PORT 108DB
Valmistajan vakio toimitusaika
27 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
32 Ohms Vastaanotin Kaiuttimet 20 mW 300 Hz ~ 7 kHz Yläosa Suorakulmainen
EDA/CAD-mallit
AR01532MS-SC15-WP-R -mallit
Kategoria
Tehokkuus - tyyppi
Herkkyys
Valmistaja
PUI Audio, Inc.
Teho - nimellinen
20 mW
Sarja
Teho - maksimi
30 mW
Pakkaustapa
Kaukalo
Portin sijainti
Yläosa
Osan tila
Aktiivinen
Muoto
Suorakulmainen
Teknologia
Magneettinen
Materiaali - kartio
Polyimidi (PI)
Tyyppi
Vastaanotin
Materiaali - magneetti
Nd-Fe-B
Taajuusalue
300 Hz ~ 7 kHz
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP67 - pölytiivis, vedenpitävä
Taajuus - itseresonoiva
400Hz
Koko/mitat
0,591" pit. x 0,236" lev. (15,00mm x 6,00mm)
Impedanssi
32 Ohms
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,079" (2,00mm)