AI-4228-P-C48-R
DigiKeyn tuotenumero
668-1040-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AI-4228-P-C48-R
Kuvaus
BUZZER PIEZO 12V 42.5MM PNL MNT
Valmistajan vakio toimitusaika
28 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Summerit Ilmaisin, Sisäisesti ohjattu Pietso 12 V 3mA 2,8kHz 86dB @ 12V, 10cm Paneelikiinnitys Kantaruuviliitin, Pikaliitosliuska - 0,256" (6,50mm)
EDA/CAD-mallit
AI-4228-P-C48-R -mallit
Äänenpainetaso (SPL)
86dB @ 12V, 10cm
Sarja
Virta - syöttö
3mA
Toimintalämpötila
-30°C – 85°C
Tulon tyyppi
DC
Jännite – nimellinen
12 V
Terminointi
Kantaruuviliitin, Pikaliitosliuska - 0,256" (6,50mm)
Jännitealue
10 – 48V
Koko/mitat
1,673" halk. (42,50mm)
Taajuus
2,8kHz
Korkeus - asennettuna (maks.)
1,299" (33,00mm)