AI-4228-P-C18-R
AI-4228-P-C18-R
AI-4228-P-C18-R
DigiKeyn tuotenumero
668-1036-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AI-4228-P-C18-R
Kuvaus
BUZZER PIEZO 12V 42.5MM PNL MNT
Valmistajan vakio toimitusaika
27 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Summerit Ilmaisin, Sisäisesti ohjattu Pietso 12 V 16mA 2,9kHz 108dB @ 12V, 10cm Paneelikiinnitys Kantaruuviliitin, Pikaliitosliuska - 0,256" (6,50mm)
EDA/CAD-mallit
AI-4228-P-C18-R -mallit
Äänenpainetaso (SPL)
108dB @ 12V, 10cm
Sarja
Virta - syöttö
16mA
Toimintalämpötila
-30°C – 85°C
Tulon tyyppi
DC
Jännite – nimellinen
12 V
Terminointi
Kantaruuviliitin, Pikaliitosliuska - 0,256" (6,50mm)
Jännitealue
7 – 18V
Koko/mitat
1,673" halk. (42,50mm)
Taajuus
2,9kHz
Korkeus - asennettuna (maks.)
1,299" (33,00mm)