AI-4228-P-C120-R
DigiKeyn tuotenumero
668-1429-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AI-4228-P-C120-R
Kuvaus
BUZZER PIEZO 110V 42.5MM PNL MNT
Valmistajan vakio toimitusaika
28 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Summerit Ilmaisin, Sisäisesti ohjattu Pietso 110 V 20mA 2,8kHz 92dB @ 110V, 10cm Paneelikiinnitys Kantaruuviliitin, Pikaliitosliuska - 0,256" (6,50mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
AI-4228-P-C120-R -mallit
Kategoria
Käyttötila
Yksi ääni
Valmistaja
PUI Audio, Inc.
Äänenpainetaso (SPL)
92dB @ 110V, 10cm
Sarja
Virta - syöttö
20mA
Pakkaustapa
Irtotavara
Portin sijainti
Yläosa
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-30°C – 85°C
Ohjauspiiristö
Ilmaisin, Sisäisesti ohjattu
Hyväksyjä
cUL, UL
Tulon tyyppi
AC, DC
Asennustyyppi
Paneelikiinnitys
Jännite – nimellinen
110 V
Terminointi
Kantaruuviliitin, Pikaliitosliuska - 0,256" (6,50mm)
Jännitealue
30 – 120V
Koko/mitat
1,673" halk. (42,50mm)
Taajuus
2,8kHz
Korkeus - asennettuna (maks.)
1,299" (33,00mm)