AI-4219-P-C28-R
AI-4219-P-C28-R
AI-4219-P-C28-R
DigiKeyn tuotenumero
668-1280-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AI-4219-P-C28-R
Kuvaus
BUZZER PIEZO 12V 42.5MM PNL MNT
Valmistajan vakio toimitusaika
27 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Summerit Ilmaisin, Sisäisesti ohjattu Pietso 12 V 8mA 1,9kHz 81dB @ 12V, 10cm Paneelikiinnitys Kantaruuviliitin, Pikaliitosliuska - 0,256" (6,50mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
AI-4219-P-C28-R -mallit
Kategoria
Käyttötila
Yksi ääni
Valmistaja
PUI Audio, Inc.
Äänenpainetaso (SPL)
81dB @ 12V, 10cm
Sarja
Virta - syöttö
8mA
Pakkaustapa
Irtotavara
Portin sijainti
Yläosa
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-30°C – 85°C
Ohjauspiiristö
Ilmaisin, Sisäisesti ohjattu
Hyväksyjä
cUL, UL
Tulon tyyppi
DC
Asennustyyppi
Paneelikiinnitys
Jännite – nimellinen
12 V
Terminointi
Kantaruuviliitin, Pikaliitosliuska - 0,256" (6,50mm)
Jännitealue
6 – 28V
Koko/mitat
1,673" halk. (42,50mm)
Taajuus
1,9kHz
Korkeus - asennettuna (maks.)
1,299" (33,00mm)