328ST160
DigiKeyn tuotenumero
3086-328ST160-ND
Valmistaja
Prowave
Valmistajan tuotenumero
328ST160
Kuvaus
ULT SEN TX 32.8KHZ 20V
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Ultraäänianturi 32,8kHz
Kategoria
Taajuus
32,8kHz
Valmistaja
Prowave
Jännite – nimellinen
20V
Pakkaustapa
Kaukalo
Säteen kulma
75°
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-30°C – 70°C