RV6LAYSA103A
RV6LAYSA103A
RV6LAYSA103A
DigiKeyn tuotenumero
RV6L103C-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RV6LAYSA103A
Kuvaus
POT 10K OHM 1/2W CARBON LINEAR
Valmistajan vakio toimitusaika
5 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10k Ohm 1 kytkentää Lineaarinen Paneelikiinnitys Potentiometri Ei mitään 1.0 Umdrehungen Hiili 0,5W, 1/2W juotosnasta
Kategoria
Kytkentöjen lukumäärä
1
Valmistaja
Precision Electronics Corporation
Säädön tyyppi
Käyttäjän määrittämä
Sarja
Kierto
295°
Pakkaustapa
Irtotavara
Resistiivinen materiaali
Hiili
Osan tila
Aktiivinen
Terminointityyppi
juotosnasta
Resistanssi (ohmia)
10k
Aktuaattorityyppi
Uritettu
Toleranssi
±10%
Aktuaattorin pituus
0,625" (15,88mm)
Teho (wattia)
0,5W, 1/2W
Aktuaattorin halkaisija
0,125" (3,18mm)
Sisäänrakennettu kytkin
Ei mitään
Holkin kierre
1/4-32
Kierrosten lukumäärä
1.0
Asennustyyppi
Paneelikiinnitys
Kartio
Lineaarinen
Koko - runko
Pyöreä - 0,510" halk. (12,95mm)