RV4NAYSD503A
DigiKeyn tuotenumero
RV4N503C-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RV4NAYSD503A
Kuvaus
POT 50K OHM 2W CARBON LINEAR
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
50k Ohm 1 kytkentää Lineaarinen Paneelikiinnitys Potentiometri Ei mitään 1.0 Umdrehungen Hiili 2W juotosnasta
Kategoria
Kytkentöjen lukumäärä
1
Valmistaja
Precision Electronics Corporation
Säädön tyyppi
Käyttäjän määrittämä
Sarja
Kierto
314°
Pakkaustapa
Irtotavara
Resistiivinen materiaali
Hiili
Osan tila
Aktiivinen
Terminointityyppi
juotosnasta
Resistanssi (ohmia)
50k
Aktuaattorityyppi
Uritettu
Toleranssi
±10%
Aktuaattorin pituus
0,875" (22,23mm)
Teho (wattia)
2W
Aktuaattorin halkaisija
0,249" (6,32mm)
Sisäänrakennettu kytkin
Ei mitään
Holkin kierre
3/8-32
Kierrosten lukumäärä
1.0
Asennustyyppi
Paneelikiinnitys
Kartio
Lineaarinen
Koko - runko
Pyöreä - 1,120" halk. (28,45mm)