Customized Board to Board Connectors
DigiKeyn tuotenumero
1212-1141-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
Kuvaus
CONN HEADER VERT 64POS 2.54MM
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko 64 napainen 0,100" (2,54mm)
Kategoria
Kontaktin pituus - tappi
0,114" (2,90mm)
Valm.
Koskettimen kokonaispituus
0,394" (10,00mm)
Sarja
Eristyksen korkeus
0,110" (2,79mm)
Pakkaustapa
Irtotavara
Kontaktin muoto
Pyöreä
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Kulta
Liittimen tyyppi
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä
10,0µin (0,25µm)
Kontaktin tyyppi
Urosnasta
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Kulta
Jako - liitäntä
Kontaktin materiaali
Messinki
Napojen lukumäärä
Eristyksen materiaali
Polysykloheksyleenidimetyleenitereftalaatti (PCT), Polyesteri, Lasitäytteinen
Rivien lukumäärä
1
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Tyyppi
Eristyksen väri
Musta
Suojaus
Suojaamaton
Virtaluokitus (ampeeria)
3A
Asennustyyppi
Jänniteluokitus
150VDC
Terminointi
Juotostina
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - tappi
10,0µin (0,25µm)
Kiinnitystyyppi
Push-Pull
Päätuotenumero
Kontaktin pituus - liitäntä
0,141" (3,60mm)