MPT4.8-150
DigiKeyn tuotenumero
1996-1014-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MPT4.8-150
Kuvaus
SOLAR CELL 480MW 7.4V
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Aurinkokennot 480 mW 7.4 V
Kategoria
Virta @ Pmpp
100 mA
Valmistaja
PowerFilm Inc.
Jännite @ Pmpp
4.8 V
Sarja
Virta - oikosulku (Isc)
128 mA
Pakkaustapa
Irtotavara
Jännite - avoin virtapiiri
7.4 V
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Kennot
Teho (wattia) - maksimi
480 mW
Koko/mitat
3,701" pit. x 5,748" lev. x 0,009" kork. (94,00mm x 146,00mm x 0,22mm)