OFM1005128
DigiKeyn tuotenumero
3180-OFM1005128-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
OFM1005128
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 24V 100W
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Avoin kehys AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 24V 90 – 264VAC Tulo
Kategoria
Teho (wattia)
Valm.
Sovellukset
ITE (kaupallinen), Lääketieteellinen
Sarja
Jännite - erotus
4 kV
Pakkaustapa
Kotelo
Tehokkuus
90%
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
0°C – 50°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tyyppi
Avoin kehys
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, Yleistulo
Lähtöjen lukumäärä
1
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Koko/mitat
4,02" pit. x 2,01" lev. x 1,26" kork. (102,0mm x 51,0mm x 32,0mm)
Jännite - lähtö 1
24V
Hyväksyjä
CE, UL
Sähkövirta - lähtö 1
4.2 A