42M048C2B-R21
DigiKeyn tuotenumero
403-1028-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
42M048C2B-R21
Kuvaus
STEP MOTOR PM GEARED BIPOLAR 12V
Valmistajan vakio toimitusaika
29 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Bipolaari Askelmoottorit Kestomagneetti, vaihdemoottori Kehyksen koko 480.0 ohjelma-askelta 550 mA 12VDC
Kategoria
Koko/mitat
Pyöreä - 1,650" halk. (42,00mm)
Valm.
Halkaisija - akseli
0,093" (2,36mm)
Sarja
Pituus - akseli ja laakeri
0,469" (11,92mm)
Pakkaustapa
Irtotavara
Kiinnitysaukkojen väli
1,880" (47,63mm)
Osan tila
Aktiivinen
Terminointityyppi
Johdot
Tyyppi
Kestomagneetti, vaihdemoottori
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C
Kelan tyyppi
Bipolaari
Kelan resistanssi
9.1 Ohms
Jännite – nimellinen
12VDC
Ominaisuudet
Pyöreä akseli
Virtaluokitus (ampeeria)
550 mA