2249-E-120
DigiKeyn tuotenumero
501-1023-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
2249-E-120
Kuvaus
COAX CBL BNC TO BNC 10'
Valmistajan vakio toimitusaika
2 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koaksiaalikaapelikokoonpano BNC – BNC RG-59B 120,0" (3,0m) 10,0'
Kategoria
2. kontaktin sukupuoli
Uros
Valmistaja
Pomona Electronics
2. liittimen asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Pakkaustapa
Irtotavara
Pituus
120,0" (3,0m) 10,0'
Osan tila
Aktiivinen
Kaapelin tyyppi
RG-59B
Tyyppi
BNC – BNC
Kaapelin impedanssi
75 Ohms
1. liitin
BNC pistotulppa
Kokonaisimpedanssi
75 Ohms
1. kontaktin sukupuoli
Uros
Väri
Musta
1. liittimen asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Ominaisuudet
Suojattu
2. liitin
BNC pistotulppa
Päätuotenumero
Ympäristö- ja vientiluokitukset
Tuotteita koskevat kysymykset ja vastaukset
Lisäresurssit
Varastossa: 60
Tutustu myös saapuviin tuotteisiin
Irtotavara
Määrä Yksikköhinta Yhteensä
Vaihtoehtoinen pituus
COAX CBL BNC TO BNC 24"
Varastossa: 18
COAX CBL BNC TO BNC 36"