2249-C-300
DigiKeyn tuotenumero
501-1017-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
2249-C-300
Kuvaus
COAX CBL BNC TO BNC 25'
Valmistajan vakio toimitusaika
2 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koaksiaalikaapelikokoonpano BNC – BNC RG-58C 300,0" (7,6m) 25,0'
Kategoria
2. liittimen asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Valmistaja
Pomona Electronics
Pituus
300,0" (7,6m) 25,0'
Pakkaustapa
Irtotavara
Kaapelin tyyppi
RG-58C
Osan tila
Aktiivinen
Kaapelin impedanssi
50 Ohms
Tyyppi
BNC – BNC
Kokonaisimpedanssi
50 Ohms
1. liitin
BNC pistotulppa
Taajuus - maks.
4 GHz
1. kontaktin sukupuoli
Uros
Väri
Musta
1. liittimen asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Ominaisuudet
Suojattu
2. liitin
BNC pistotulppa
Päätuotenumero
2. kontaktin sukupuoli
Uros
Ympäristö- ja vientiluokitukset
Tuotteita koskevat kysymykset ja vastaukset
Lisäresurssit
Varastossa: 56
Tutustu myös saapuviin tuotteisiin
Irtotavara
Määrä Yksikköhinta Yhteensä
Vaihtoehtoinen pituus
COAX CBL BNC TO BNC 12"
Varastossa: 732
COAX CBL BNC TO BNC 10'
Varastossa: 344
COAX CBL BNC TO BNC 15'
Varastossa: 108
COAX CBL BNC TO BNC 24"
Varastossa: 1184
COAX CBL BNC TO BNC 36"