PSAC12A-050-R on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
MEAN WELL USA Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
MEAN WELL USA Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Tuotteen PSAC12A-050-R kuvaa ei ole saatavana
PSAC12A-050-R
DigiKeyn tuotenumero
993-PSAC12A-050-R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PSAC12A-050-R
Kuvaus
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 12W
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
5V 12 W AC/DC Ulkoinen Seinäkiinnike (luokka II) Sovitin Kiinteä terä Tulo
Kategoria
Virrankulutus ilman kuormaa
100mW (maks.)
Valmistaja
Phihong USA
Polarisaatio
Positiivinen keskitaajuus
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Pakkaustapa
Irtotavara
Tehokkuus
Taso VI
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
0°C – 40°C
Käyttöalue
Pohjois-Amerikka
Lähtöliitin
Pyöreä liitin, 2,1mm sisähalk. x 5,5mm ulkohalk. x 10,0mm
Malli
Seinäkiinnike (luokka II)
Johdon pituus
59" (1,50m)
Tulon tyyppi
Kiinteä terä
Tuloliitin
NEMA 1-15P
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Koko/mitat
2,81" pit. x 1,97" lev. x 1,23" kork. (71,5mm x 50,0mm x 31,2mm)
Lähtöjännite
5V
Hyväksyjä
CB, cULus
Virta - lähtö (maks.)
2,4A
Paino
0,27 lb (122,47 g)
Teho (wattia)
12 W