PSAA30R-120-R
DigiKeyn tuotenumero
993-PSAA30R-120-R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PSAA30R-120-R
Kuvaus
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 30W
Tarkka kuvaus
12V 30 W AC/DC Ulkoinen Seinäkiinnike (luokka II) Sovitin Moniteräinen (myydään erikseen) Tulo
Kategoria
Virrankulutus ilman kuormaa
300mW (maks.)
Valmistaja
Phihong USA
Polarisaatio
Positiivinen keskitaajuus
Pakkaustapa
Kotelo
Tehokkuus
Taso VI
Toimintalämpötila
0°C – 40°C
Käyttöalue
Kansainvälinen
Lähtöliitin
Pyöreä liitin, 2,1mm sisähalk. x 5,5mm ulkohalk. x 10,0mm
Malli
Seinäkiinnike (luokka II)
Johdon pituus
59" (1,50m)
Tulon tyyppi
Moniteräinen (myydään erikseen)
Tuloliitin
Moniteräinen
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Koko/mitat
3,26" pit. x 2,17" lev. x 1,54" kork. (82,7mm x 55,0mm x 39,1mm)
Lähtöjännite
12V
Hyväksyjä
CE, cULus
Virta - lähtö (maks.)
2,5A
Paino
0,331 lb (150,14 g)
Teho (wattia)
30 W