PSA10F-050-R
DigiKeyn tuotenumero
993-1292-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PSA10F-050-R
Kuvaus
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 10W
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
5V 10 W AC/DC Ulkoinen Seinäkiinnike (luokka II) Sovitin Kiinteä terä Tulo
Kategoria
Virrankulutus ilman kuormaa
150mW (maks.)
Valmistaja
Phihong USA
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Sarja
Tehokkuus
Taso VI, CoC taso 1
Pakkaustapa
Irtotavara
Toimintalämpötila
0°C – 40°C
Osan tila
Aktiivinen
Lähtöliitin
USB Micro
Käyttöalue
Pohjois-Amerikka
Tuloliitin
NEMA 1-15P
Malli
Seinäkiinnike (luokka II)
Koko/mitat
2,36" pit. x 1,85" lev. x 0,59" kork. (60,0mm x 47,0mm x 15,0mm)
Tulon tyyppi
Kiinteä terä
Hyväksyjä
AS/NZS, cULus, IEC, PSE
Jännite - tulo
90 – 264VAC