PPL300U-120
DigiKeyn tuotenumero
993-1479-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PPL300U-120
Kuvaus
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 288W
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
12V 288 W AC/DC Ulkoinen Työpöytä (luokka I) Sovitin Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen) Tulo
Kategoria
Teho (wattia)
288 W
Valmistaja
Phihong USA
Virrankulutus ilman kuormaa
500mW (maks.)
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Pakkaustapa
Kotelo
Tehokkuus
Taso VI
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
0°C – 40°C
Käyttöalue
Kansainvälinen
Lähtöliitin
Nelikulmainen, 6 napaa
Malli
Työpöytä (luokka I)
Johdon pituus
39,4" (1,00m)
Tulon tyyppi
Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen)
Tuloliitin
IEC 320-C14
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Koko/mitat
10,00" pit. x 4,57" lev. x 1,85" kork. (254,0mm x 116,0mm x 47,0mm)
Lähtöjännite
12V
Hyväksyjä
cULus, IEC
Virta - lähtö (maks.)
24A