POE21-120-R
DigiKeyn tuotenumero
993-POE21-120-R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
POE21-120-R
Kuvaus
POE SPLITTER 12V 21W DESKTOP
Valmistajan vakio toimitusaika
30 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
12V Power Over Ethernet (POE) 1 portti Jakaja 10/100/1000 Mbps datansiirtonopeus
Kategoria
Tiedonsiirtonopeus
10/100/1000 Mbps
Valmistaja
Phihong USA
Ominaisuudet
OCP, OTP, OVP, SCP
Sarja
Toimintalämpötila
0°C – 40°C
Pakkaustapa
Kotelo
Tehokkuus
80%
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Pöytätietokone
Tyyppi
Jakaja
Koko/mitat
3,97" pit. x 2,20" lev. x 1,10" kork. (100,0mm x 56,0mm x 27,9mm)
Jännite - tulo
45 – 57V
Hyväksyjä
CE
Porttien lukumäärä
1
Tuloliitin
RJ45 (data, teho)
Lähtöjännite
12V
Lähtöliitin
2,1mm pistotulppa (teho), RJ45 (data)
Lähtövirta
1.75 A
Paino
0,31 lb (140,61 g)
Teho (wattia) - porttia kohden
21W