MQ10A-050BW-H
DigiKeyn tuotenumero
993-MQ10A-050BW-H-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MQ10A-050BW-H
Kuvaus
PWR SUPPLY WALL/DESK
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
5V 10 W AC/DC Ulkoinen Seinäkiinnike (luokka II) Sovitin Kiinteä terä Tulo
Kategoria
Teho (wattia)
10 W
Valmistaja
Phihong USA
Sovellukset
Lääketieteellinen
Pakkaustapa
Irtotavara
Tehokkuus
Taso VI
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-10°C – 45°C
Käyttöalue
Pohjois-Amerikka
Lähtöliitin
USB A -naarasliitin
Malli
Seinäkiinnike (luokka II)
Tuloliitin
NEMA 1-15P
Tulon tyyppi
Kiinteä terä
Koko/mitat
1,85" pit. x 1,50" lev. x 0,88" kork. (47,0mm x 38,0mm x 22,3mm)
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Hyväksyjä
cURus
Lähtöjännite
5V
Vakionumero
Virta - lähtö (maks.)
2A