E2271CS091
DigiKeyn tuotenumero
E2271CS091-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
E2271CS091
Kuvaus
GRAPHIC DISPLAY TFT BLACK 2.71"
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Näyttömoduulit - LCD graafinen Heijastava Musta TFT - sähköpaperinäyttö (EPD) SPI 2,71" (68,83mm) 264 x 176
Kategoria
Taustavalo
Ilman taustavaloa
Valmistaja
Pervasive Displays
Pikselit
264 x 176
Pakkaustapa
Kaukalo
Rajapinta
SPI
Osan tila
Valmistus lopetettu DigiKeyllä
Grafiikan väri
Musta
Näytön tyyppi
TFT - sähköpaperinäyttö (EPD)
Taustaväri
Valkoinen
Näyttötila
Heijastava
Pisteiden väli
0,22mm lev. x 0,22mm kork.
Näytön diagonaalinen koko
2,71" (68,83mm)
Päätuotenumero
Katselualue
57,29mm lev. x 38,19mm kork.