E2213CS091
DigiKeyn tuotenumero
E2213CS091-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
E2213CS091
Kuvaus
GRAPHIC DISPLAY TFT BLACK 2.13"
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Näyttömoduulit - LCD graafinen Heijastava Musta TFT - sähköpaperinäyttö (EPD) SPI 2,13" (54,10mm) 212 x 104
Kategoria
Taustavalo
Ilman taustavaloa
Valmistaja
Pervasive Displays
Pikselit
212 x 104
Pakkaustapa
Kotelo
Rajapinta
SPI
Osan tila
Vanhentunut
Grafiikan väri
Musta
Näytön tyyppi
TFT - sähköpaperinäyttö (EPD)
Taustaväri
Valkoinen
Näyttötila
Heijastava
Pisteiden väli
0,23mm lev. x 0,23mm kork.
Näytön diagonaalinen koko
2,13" (54,10mm)
Päätuotenumero
Katselualue
48,55mm lev. x 23,71mm kork.